Zostań darczyńcą
NIESIEMY POMOC CIERPIĄCYM W WYNIKU KONFLIKTÓW ZBROJNYCH. DZIAŁAMY Z POSZANOWANIEM ZASAD HUMANITARYZMU, BEZSTRONNOŚCI, NEUTRALNOŚCI I NIEZALEŻNOŚCI.
    • Współpracujemy z firmami i producentami artykułów pierwszej potrzeby.

    • Pomagamy organizacjom pomocowym, instytucjom pozarządowym, kościołom i wspólnotom.

    • Wspieramy uchodźców z Ukrainy.

ZOSTAŃ PARTNEREM CSR

ZOSTAŃ DARCZYŃCĄ

JAK DZIAŁAMY

W ramach prowadzonych działań w 2021 roku Fundacja ESPA pozyskała i przekazała pomoc humanitarną o wartości prawie 12 mln zł. We współpracy z oficjalnym partnerem niemieckiej organizacji humanitarnej GAIN, stworzyliśmy specjalny zespół zajmujący się sprawną organizacją transportów z pomocą humanitarną dla partnerskich miast w Ukrainie.

Nasze centrum logistyczne w Polsce mieści się w Legnicy i liczy ponad 2000 m², co pozwala nam na utrzymywanie stałej rotacji (odbiorów i wysyłek) ogromnej ilości darów z całej Europy dla najbardziej potrzebujących rodzin w Ukrainie.

ciezarówki
pomoc_legnica

Na stanie magazynowym regularnie przyjmujemy od organizacji oraz producentów i wysyłamy podopiecznym: łóżka turystyczne, śpiwory, materace, koce, pościel, chemię gospodarczą, produkty dla dzieci, produkty higieniczne, odzież, wodę butelkowaną oraz żywność długoterminową.

Nasze zaplecze transportowe to kilkanaście pełnogabarytowych ciężarówek z naczepami, przystosowanych formalnie i technicznie do transportu międzynarodowego. Transport pomocy humanitarnej do Ukrainy wysyłany jest każdego tygodnia.

Naszą pomocą obejmujemy również organizacje humanitarne, organizacje pozarządowe, kościoły i wspólnoty, które w Polsce zajmują się opieką nad uchodźcami z Ukrainy.

POMAGAJĄ  NAM

POMOC DLA RODZIN UCIEKAJĄCYCH Z UKRAINY

MASZ PYTANIA?