ZOSTAŃ PARTNEREM CSR

Chcielibyśmy zaprosić firmy i instytucje do partnerskiej współpracy z zakresu CSR czyli społecznej odpowiedzialności biznesu. Wiele naszych działań prowadzimy właśnie dzięki wsparciu biznesu. Do naszych partnerów należą takie firmy jak: ANIMEX, ALDI, BERLIN, CARREFOUR, EUROCHASH oraz PARTNERSKIE KLUBY BIZNESU.

Biorąc udział w projekcie POMNOŻENIE pomagasz nam prowadzić działania humanitarne na rzecz uchodźców oraz osób przebywających na terenie Ukrainy.  Twoja firma przyczynia się do zmiany życia ludzi oraz społeczeństwa. Dodatkowo budujesz wizerunek organizacji odpowiedzialnej społecznie.

CSR_dołącz-do-nas
dlaczego-warto

Jak Twoja Firma może pomóc?

• Może przekazać darowizny rzeczowe lub sprzedać swoje produkty „po kosztach”.
  • Może pomóc nam dotrzeć do naszych przyszłych darczyńców, zamieszczając logo naszej fundacji w swoich materiałach promocyjnych czy stronie internetowej.
  • Może po prostu przekazać darowiznę na projekt POMNOŻENIE. Dzięki temu przedsiębiorstwo ma możliwość odliczenia darowizny do wysokości 10% podstawy opodatkowania.

Już dziś dołącz do firm społecznie zaangażowanych.

Kontakt dla Firm zainteresowanych współpracą: espa@fundacjaespa.org

POBIERZ ZAPROSZENIE PRZESIĘBIORCÓW DO PROJEKTU

POMAGAJĄ NAM