TERMIN I MIEJSCE WYDARZEŃ:

12 – 13 kwietnia – Gdańsk

14 – 15 kwietnia – Warszawa

16 – 17 kwietnia – Legnica

CZYM JEST KONFERENCJA MIŁOŚĆ I SZACUNEK?

Wierzymy, że miłość najlepiej motywuje kobietę, a szacunek najbardziej silnie motywuje mężczyznę. Badania pokazują, że podczas konfliktów małżeńskich mąż najczęściej reaguje, gdy czuje się nieszanowany, a żona reaguje, gdy czuje się niekochana. Poprosiliśmy 7 000 osób o odpowiedź na pytanie: kiedy jesteś w konflikcie ze swoim współmałżonkiem czy czujesz się niekochany lub nieszanowany? 83% mężczyzn powiedziało „czuję się nieszanowany” a 72% kobiet odpowiedziało, „czuję się niekochana”. Chociaż wszyscy potrzebujemy miłości i szacunku na równi, odczuwana potrzeba różni się w czasie konfliktu a różnica ta jest tak wyraźna, jak kolor różowy w zestawieniu z niebieskim!

 

Prowadzimy konferencje i dostarczamy zasoby ludziom w małżeństwach, w trakcie rozwodów, podczas separacji, randkowiczom i singlom. Mężczyźni i kobiety nauczani są rozwiązywania konfliktów, radzenia sobie z negatywnymi reakcjami (błędny krąg), wzajemnej motywacji, zaspokajania potrzeb (krąg ożywiający). Nawet ci, którzy czują się beznadziejnie w swoich relacjach będą mogli zrozumieć, jak radzić sobie z obojętnym lub niereagującym partnerem (krąg wynagrodzenia).

Każdy krąg koncentruje się na dwóch koncepcjach: miłości i szacunku. Te dwa słowa pojawiają się w badaniach społecznych i Biblii (Efezjan 5:33) jako dwa kluczowe składniki udanego małżeństwa. Z naszych badań wynika, że ​​uczestnicy konferencji „Miłość i szacunek”, oglądający DVD „Kochaj i szanuj” w małych grupach lub czytający materiały poświęcone Miłości i Szacunku doświadczają zrozumienia, przebaczenia, pojednania, zmiany i nadziei. Dzięki osobistemu wzbogaceniu usługują sobie nawzajem w małych grupach.

 

Emerson i Sarah Eggerichs

Dr Emerson Eggerichs

Dr Emerson Eggerichs jest znanym na całym świecie mówcą na temat relacji damsko-męskich. Opierając się na ponad trzech dekadach poradnictwa jak również badań naukowych i biblijnych, dr Eggerichs i jego żona Sarah opracowali konferencję „Miłość i szacunek”, którą prezentują widzom na żywo w wielu krajach świata.

Ta dynamiczna i zmieniająca życie konferencja wywiera wpływ na świat również dzięki nagranym materiałom oraz publikacjom w internecie. Skutkuje to uzdrowieniem i odbudową niezliczonych relacji. Dr Eggerichs jest autorem kilku książek, w tym bestsellera „Miłość i szacunek”, który jest zdobywcą nagrody Platynowej i Książki Roku w USA, sprzedając się w ponad 1,3 milionach egzemplarzy.

Emerson jest założycielem i prezesem Love and Respect Ministries, a Sarah pełni funkcję wiceprezesa. Są w małżeństwie od ponad 30 lat, mieszkają w Grand Rapids w stanie Michigan i mają troje dorosłych dzieci.

INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE DOTYCZĄCE MIEJSCA I CZASU KONFERENCJI:

Konferencja składa się z czterech sesji wykładowych. W Warszawie odbędą się dwa osobne wydarzenia w czasie weekendu w dwóch różnych lokalizacjach. Zarówno w Gdańsku jak i Legnicy konferencja będzie miała miejsce wieczorami w ciągu tygodnia i sesje będą podzielone na dwa dni spotkań. Poniżej dokładne informacje

  • 12 – 13 kwietnia g. 18.00 – 20.30 – Gdańsk, Centrum Biznesu „Zieleniak” ul. Wały Piastowskie 1            ZAREJESTRUJ SIĘ
  • 14 kwietnia g. 14:30 – 18:30 – Warszawa, Centrum Edukacyjne Daniel ul. Nowoursynowska 154A            ZAREJESTRUJ SIĘ
  • 15 kwietnia g. 16:00 – 20:00 – Warszawa, UKSW Aula Schumana, ul. Kazimierza Wóycickiego 1/3            ZAREJESTRUJ SIĘ

UWAGA!!! ZMIANA LOKALIZACJI !!!

Z przyczyn techniczych zmienione zostało miejsce spotkania 15-go kwietnia, nowa lokalizacja to:  

Społeczność Chrześcijańska Południe, ul. Mińska 65, Warszawa

.

  • 16 – 17 kwietnia g. 18.00 – 20.30 – Legnica, Hotel Qubus, ul. Skarbowa 2            ZAREJESTRUJ SIĘ

OPŁATY KONFERENCYJNE:

Do 31-go marca

– 70zł osoba

– 120zł małżeństwo

Od 01 kwietnia oraz w dzień wydarzenia

– 100zł osoba

– 180zł małżeństwo

PROMOCJA 2+1 – 360zł

–  zgłoś 2 małżeństwa za 360zł

– trzecie małżeństwo wchodzi GRATIS

Formularze zgłoszeniowe będą działały TYLKO do dnia poprzedającego wydarzenie do godz. 23:59.

Po tym terminie rejestracja możliwa będzie na miejscu, pod warunkiem wolnych miejsc.

Aby zarejestrować się na konferencję należy wypełnić formularz zgłoszeniowy stosownie do miejsca i terminu wydarzenia oraz dokonać opłaty konferencyjnej.