PRZYGODA NA DZIKIM ZACHODZIE

Jest w Europie takie miejsce, w którym westernowa atmosfera i prawie identyczne jak na Dzikim Zachodzie warunki pozwalają na przeżycie prawdziwej kowbojskiej przygody – Western City „Lone Star“ w Höör, u naszych szwedzkich sąsiadów. Położony w leśnej, malowniczej scenerii ośrodek wybudowany został i urządzony w sposób, który imituje idealnie warunki życia na Dzikim Zachodzie. Prowadzony przez grupę fascynatów kowbojskiego życia, ludzi z wielką pasją, zapewnia osobom go odwiedzającym rozrywkę na najwyższym poziomie. Wśród atrakcji m.in. jazda konna, spływy kajakowe, strzelanie z łuku, basen, tańce kowbojskie, zabawa przy prawdziwej muzyce country, i wiele innych…

ZOBACZ FILM Z OBOZU

Dołącz do nas i przeżyj 7 niezapomnianych dni na Dzikim Zachodzie !!!

INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

ZAKWATEROWANIE

Ośrodek „Lone Star“ położony jest na terenie leśnym. Dysponuje kilkoma budynkami, w stylu wzorowanym na architekturze Dzikiego Zachodu. W budynkach znajdują się pokoje wieloosobowe. Aby wskazać osoby, z którymi uczestnik chciałby być zakwaterowany, należy wpisać ich dane, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

TERMIN
I Turnus: 27.06. – 04.07.2017.
II Turnus: 06.07. – 13.07.2017.

JAK ZGŁOSIĆ SIĘ NA OBÓZ?

Należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny poniżej oraz dokonać wpłaty zaliczki w kwocie 100 zł za osobę, w terminie do 5 dni od przesłania wypełnionego formularza. Zaliczka jest bezzwrotna. Reszta kwoty płatna w dwóch równych ratach:
  • I rata do 15.03.2017
  • II rata do 15.05.2017

ORGANIZATOR

Organizatorem wyjazdu jest Fundacja ESPA. Każdy z uczestników bierze udział w wyjeździe na własną odpowiedzialność a w przypadku dzieci wyłącznie pod opieką i odpowiedzialnością osoby dorosłej.
Dodatkowe informacje można uzyskać:

KOSZTY

KOSZT UCZESTNICTWA

• Osoba dorosła – 840 zł
  • Dzieci do lat 3 – 180 zł / Dzieci 3-12 lat – 570 zł /Dzieci powyżej 12 lat – pełna opłata
  • Rodziny: Przy zgłoszeniu 2 dzieci – 540 zł/dziecko /Przy zgłoszeniu 3 dzieci – 510 zł/dziecko /Przy zgłoszeniu 4 i więcej dzieci – 490 zł/dziecko

WPŁATY

Zaliczki oraz reszty opłaty prosimy kierować na rachunek:

• 49 1240 1473 1111 0010 3823 8362
  • Fundacja ESPA, ul. Złotoryjska 65/3, 59-220 Legnica

CENA OBEJMUJE

Transport autokarem z Legnicy oraz promem na trasie Świnoujście – Ystad, zakwaterowanie, pełne wyżywienie, wycieczki, gry plenerowe, zajęcia rekreacyjne i… wspaniałe niespodzianki.